STOMIL OLSZTYN – ZAWISZA BYDGOSZCZ (16 września 2012)

Około 40 minuty meczu prezentujemy przygotowaną oprawę: sektorówkę przedstawiającą toast wznoszony przez dwie ręce, oraz napis Stomil & Polonia. Ponadto na płocie ląduje 32 metrowy transparent: „16 lat sztamy, a my nadal trwamy!”. Całość została uzupełniona niebieskimi i czerwonymi „balonami” z worków na śmieci.

oprawa

STOMIL OLSZTYN – DOLCAN ZĄBKI (4 sierpnia 2012)

W pierwszej połowie na płocie został powieszony długi transparent z namalowanym hasłem „JEDNOŚĆ JEST SIŁ Ą”. W młynie w tym samym momencie uniesiono w górę ok. 30 transparentów oraz flagi na kijach z nazwami naszych Fan Clubów i Stomilowskich dzielnic miasta (większość FC i dzielnic transparenty i flagi robiła sama). Na drugą część spotkania przygotowano kilka worków konfetti, 400 serpentyn oraz 600 białych i niebieskich balonów.

oprawa

oprawa

FETA NA STARÓWCE Z OKAZJI AWANSU DO I LIGI (2 czerwca 2012)

O godz. 19:45 na starówce rozbłysło około 150 rac oraz w cholerę innych środków pirotechnicznych. Jednym słowem: BYŁO PIEKIEŁKO!

oprawa

STOMIL OLSZTYN – JEZIORAK IŁAWA (25 marca 2012)

Przygotowane na ten mecz były dwie oprawy, jedną udało się zaprezentować w pierwszej połowie (nie wyszła tak jak powinna, głównie zjebał ją silny wiatr i nie ogarnięcie ludzi na sektorze). Składała się na nią podwieszana sektórówka z Bossem Mafii, plus dwa transy „STOMIL POWRACA – ŚWIAT JEST NA(S)Z” oraz sreberka. Dodatkowo poleciało jeszcze ponad 1000 serpentyn. Na drugą oprawę, która była planowana po przerwie, nie dotarły na czas pewne elementy i musieliśmy z niej zrezygnować.

oprawa