STOMIL OLSZTYN – JEZIORAK IŁAWA (8 listopada 2008)

Na początku spotkania prezentujemy sektorówkę ukazującą żołnierza oraz w tle lecące helikoptery, całość uzupełniał transparent „WITAMY NA FRONCIE WSCHODNIM”. W tym samym czasie kryta również zaprezentowała swoją mini oprawę serpentyny, konfetti oraz biało niebieską baloniadę. Na początku drugiej połowy rzucamy pokaźne ilości konfetti oraz 1000 serpentyn. Mniej więcej po godzinie gry na sektorze biało niebieskim pojawiły się białe pasy materiałów w asyście niebieskich worków na śmieci. W 75 minucie pada druga bramka dla naszego klubu, na stadionie zapanowała ogromna radość, my w tym czasie robimy konkretny chaos, na który składały się transparenty, małe i duże flagi na kij, 35 rac, 20 ogni wrocławskich oraz kilka wojskowych świec dymnych – efekt konkretny, niech świadczy o nim konieczność przerwania meczu z powodu chmury dymu unoszącej się nad płytą boiska.

oprawa

oprawa

oprawa

STOMIL OLSZTYN – MIEDŹ LEGNICA (18 października 2008)

Zaprezentowaliśmy na sektorze poziome foliowe pasy z namalowanym supermanem, a na płocie pojawił się foliowy transparent: „WSZYSTKO CO NAJLEPSZE”.

oprawa

STOMIL OLSZTYN – ŁKS ŁOMŻA (27 września 2008)

Na początku meczu zaprezentowaliśmy białe transparenty z herbem oraz niebieskie foliowe transparenty, które wkomponowane były między białe i utworzyły napis „OKS”.

oprawa

STOMIL OLSZTYN – PELIKAN ŁOWICZ (23 sierpnia 2008)

Zaprezentowaliśmy foliowy transparent na płocie z hasłem Pozytywnie oraz foliowe litery SBN na sektorze w asyście białych pasów materiałów i niebieskich balonów. Pierwotna wersja oprawy to była foliowa sektorówka z literami SBN ,jednak podczas robienia prezentacji wiatr sprawił nam psikusa i wylał wiadro farby na folie i trzeba było w ekspresowym tempie modyfikować pomysł.

oprawa

JEZIORAK IŁAWA – STOMIL OLSZTYN (30 lipca 2008)

Prezentujemy malowany transparent na płot z trupią piracką czaszką i napisem „PIRACI Z KRAINY TYSIĄCA JEZIOR”, niebieski pasy, czarną folie na płocie i kartoniade złożoną z pirackich czaszek. Przy okazji wybuchło kilka petard hukowych. Nasza oprawa najwyraźniej nie spodobała się obserwatorowi zawodów, który najpierw nakazał zdjąć czaszkę z płotu, a później zagroził, że jeszcze jeden wybuch petardy i kończy mecz.

oprawa

STOMIL OLSZTYN – NADNARWIANKA PUŁTUSK (14 czerwca 2008)

Jakiś czas przed ostatnim meczem pojawiła się informacja, że w sponsoring naszego klubu chce wejść grupa Żywiec. Informacja okazała się prawdziwa, mało tego firma chcę wspomagać też nas kibiców, a piwo Specjal promować naszym klubem. Specjal wspomógł naszą oprawę na ostatni mecz dość pokaźną sumą. Odwdzięczyliśmy się im umieszczając logo piwa na koszulce piłkarza, którego zrobiliśmy. Ostatnią oprawę postanowiliśmy z polotem oraz coś czego u nas jeszcze nie było, a nie było na pewno pasów materiału z motywem. Na pasach znajdował się piłkarz w biało niebieskiej koszulce z uniesionymi rękoma w geście triumfu.

oprawa

OLIMPIA ELBLĄG – STOMIL OLSZTYN (30 kwietnia 2008)

Do Elbląg docieramy ze skromną oprawą składającą się z zegara , tablicy wyników i nazw ParaOLimpiada – STOMIL, co jest odpowiedzią na podarowane nam tramwaje w Elblągu, w 2006 roku przez tutejszych kibiców. Nie mają zegara to my im go daliśmy 🙂

oprawa

STOMIL OLSZTYN – RADOMIAK RADOM (26 kwietnia 2008)

Piłkarze wyszli z biało-niebieskimi flagami, a my w tym momencie podnosimy 33 metrową sektorówkę z podobizną Józefa Piłsudskiego i cytatem „KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ DO NAS PRZYJĘTY – LECZ NIE KAŻDY MOŻE WŚRÓD NAS POZOSTAĆ”, w asyście transparentu nad sektorem „STOMIL NIC NIE ZMIENI TEGO”, a na płocie „STYL ŻYCIA NA PIŁSUDSKIEGO”.

oprawa

STOMIL OLSZTYN – SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI (5 kwietnia 2008)

W pierwszej połowie prezentujemy flagowisko, a w drugiej prezentujemy znaną sektorówkę z meczu z poprzedniej rundy z Olimpią Elbląg w asyście flag na kijach.

oprawa

STOMIL OLSZTYN – STAL GŁOWNO (22 marca 2008)

Pierwszy mecz u nas odbył się w Wielką Sobotę i znowu był Wielki Stomil, który pokonał Stal Głowno 6:0, a my na tym meczu prezentujemy dwie skromne oprawy. Pierwsza nawiązywała do nieporadności olsztyńskich władz miasta w sprawie piłki nożnej. Na płocie pojawił się transparent: „MIASTO PSEUDORADNI – Stadion ?! Boiska ?! Ludzie ?! Historia ?! – WSTYD” , a na sektorze żółta kartoniada – była to żółta kartka dla władz miasta od nas sympatyków piłki nożnej w Olsztynie. Druga oprawa to biało niebieska baloniada.

oprawa

oprawa

ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI – STOMIL OLSZTYN (15 marca 2008)

ierwszy mecz odbył się na wyjeździe w Nowym Dworze Mazowieckim, dotarło tam nas 211, odpaliliśmy 10 rac, co dało fajny efekt biorąc pod uwagę, że mecz rozgrywany był po zmroku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

PREZENTACJA ZESPOŁU (7 marca 2008)

Rundę wiosenną rozpoczęła się dla nas na prezentacji drużyny, która wyszła z inicjatywy SSK oraz zarządu klubu. Stawiło się ok. 300 fanów, ogólnie sielankowa atmosfera, kilka razy coś krzyknęliśmy, z akcentów ultras pojawił się transparent „PRZEŻYJ TO SAM” w asyście kilku rac.

oprawa