STOMIL OLSZTYN – MAZOWSZE GRÓJEC (3 listopad 2007)

W pierwszej połowie meczu machamy biało niebieskimi chorągiewkami, których liczba była lekko ponad 100. Natomiast tuż po ostatnim gwizdku odpalamy 10 rac, 30 stroboskopów, za balony posłużyły biało niebieskie worki na śmieci, na sektorze również 3 transparenty: dwa z panienkami oraz jeden z herbem w koronie. Nasza oprawa została doceniona przez TMK i znalazła się na okładce styczniowego numeru.

02

STOMIL OLSZTYN – CONCORDIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI (20 października 2007)

Z biało-niebieskich pasów materiału ułożyliśmy flagę, przy okazji machając flagami na kijach.

oprawa

STOMIL OLSZTYN – OLIMPIA ELBLĄG (21 września 2007)

Nasz młyn na derbach to 1000 osób, na wejście piłkarzy prezentujemy transparent nad sektorem „ZWYCIĘZCA MOŻE BYĆ TYLKO JEDEN”, a na płocie „STOMIL OLSZTYN”, a asyście sektorówki przedstawiającej dwa sokoły trzymające herb naszego klubu i pasów materiału. Dało to piorunujący efekt i z czystym sumieniem można napisać, że była to oprawa życia na Stomilu oraz naszej grupy. Podsumowując derby dla nas bardzo udane i na trybunach i na boisku, ponieważ piłkarze wygrali 2:1, a my daliśmy popis ultraski w stolicy Warmii i Mazur.

RADOMIAK RADOM – STOMIL OLSZTYN (16 września 2007)

Na tak naprawdę pierwszy wyjazd do Radomia dotarło 150 fanów, z sektorówką ze statkiem. Sektorówka ta ma sugerować, że od tej pory nasz statek znowu pływa wszędzie.

radomiak

STOMIL OLSZTYN – MOTOR LUBAWA (23 czerwca 2007)

Ostatni mecz sezonu z Motorem Lubawa, był początkiem naszej akcji protestacyjnej mającej na celu zmianę nazwy na OKS Stomil. W pierwszej połowie sektor biało niebieski świecił pustkami, a na płocie powiewał jedynie transparent Kibice OKS 1945, co pokazało ilu ich jest, szkoda tylko, że kryta nie dostosowała się do protestu. W drugiej połowie sektor się zapełnił, na płocie pojawił się transparent „Wy chcecie mieć kibiców – My chcemy Stomil – kibice OKS STOMIL”. Zaprezentowaliśmy również sektorówkę czachę oraz statek, który był słabo widoczny w Iławie.

oprawaaaa

JEZIORAK IŁAWA – STOMIL OLSZTYN (3 czerwca 2007)

Na tym meczu prezentujemy biało-niebieską baloniadą w asyście transparentu na płocie Duma Warmii, a na sektorze Stomil Olsztyn. Druga nasza oprawa, a zarazem główna to sektorówka ze statkiem, do tego morskie fale z worków na śmieci i petardy hukowe symulujące wystrzał z armat statku. Ochrona przed meczem do depozytu zabrała nam część oprawy. Podsumowując jakość wykonania naszej oprawy bardzo dobra, jednak tak samo jak w Elblągu infrastruktura nie pozwoliła na pełne zaprezentowanie sektorówki.

oprawa

STOMIL OLSZTYN – ZATOKA BRANIEWO (12 maja 2007)

Na meczu prezentujemy dwie znane już sektorówki: foliową Denaturat Boys (w asyście 5 świec dymnych) oraz czachę.

oprawa

GRANICA KĘTRZYN – STOMIL OLSZTYN (7 kwietnia 2007)

Na początku drugiej połowy rzucam serpentyny oraz konfetti, nad sektorem pojawia się transparent WIELKA SOBOTA, a na płocie WIELKI STOMIL, wszystko okraszone 4 białymi racami, biało niebieską baloniadą oraz pasami materiału.

STOMIL OLSZTYN – HURAGAN MORĄG (31 marca 2007)

Przed meczem z pasów materiału układamy symboliczny krzyż, który przypomnieć miał o 3 rocznicy śmierci J. Łobockiego.

GRANICA KĘTRZYN – STOMIL OLSZTYN (17 marca 2007)

Na meczu Wojewódzkiego Pucharu Polski prezentujemy foliową sektorówkę z logo programu TVP: „Ktokolwiek widział ktokolwiek wie – KKS HOOLS” wraz ze stroboskopami.

kto