DKS DOBRE MIASTO – STOMIL OLSZTYN (7 października 2006)

Na początku meczu odpalamy 5 rac oraz 20 stroboskopów.

oprawa

STOMIL OLSZTYN – JEZIORAK IŁAWA (30 września 2006)

Na tym meczu zaprezentowaliśmy jedynie chaos złożony z dużej ilości pirotechniki, transparentów, flag na kijach oraz transparentu „UltraStomiL”. W drugiej połowie dochodzi do awantury, w skutek, której psy armatką zlały naszą kartoniadę wodą, a była całkiem konkretna kibic owinięty szalem i napis DB, jednak po tym „zabiegu” nie nadawała się już do niczego.

oprawa

STOMIL OLSZTYN – GRANICA KĘTRZYN (27 maja 2006)

Główna oprawa meczu to dwóch foliowych kibiców z uniesionymi szalami: jeden z napisem STOMIL, drugi POLONIA. Foliowe ludziki zaprezentowane zostały wraz z biało niebieskimi balonami i flagami na kijach.

Clipboard01

STOMIL OLSZTYN – START DZIAŁDOWO (5 sierpnia 2006)

Na tym meczu prezentujemy napis na sektorze OKS w asyście szarych balonów.

oprawa

STOMIL OLSZTYN – GRANICA KĘTRZYN (27 maja 2006)

Mieliśmy bardzo dużo pomysłów, co do oprawy tego spotkania, jednak postanowiliśmy zaprezentować oprawę złożoną z kartonów, a motyw to kot + szczury. Oprawę na ten mecz przygotowywała młodsza dywizja ultras i trzeba dodać, że nie zawiedli, ponieważ całość wyszła całkiem przyzwoicie. Oprawa złożona była kota ubranego w barwy Stomilu, szczurów a barwach Granicy, hasła „LEPIEJ NIE WYCHYLAĆ SIĘ Z NORY”, co nawiązywało do postawy kibiców z Kętrzyna oraz chorągiewek. Druga nasza oprawy tamtego meczu to chaos złożony z: transparentów, chorągiewek, flag na kijach oraz pirotechniki w postaci stroboskopów oraz świec dymnych. Jeszcze pokazaliśmy się delikatnie na ostatnim spotkaniu sezonu z Victorią Bartoszyce odpalając 15 ogni bengalskich i rzucając konfetti. Podsumowując całą rundę, można napisać, że wyszło pozytywnie.

oprawa

OLIMPIA ELBLĄG – STOMIL OLSZTYN (6 maja 2006)

Zaprezentowaliśmy sektorówkę [19 czaszka 45] w asyście pasów materiału oraz dużych flag na kiju. Sektorówka z powodu słabego nachylenia sektora gości wyszła bardzo średnią. Natomiast druga oprawa, którą przygotowaliśmy tego dnia wyszła już całkiem konkretnie. Nad sektorem napis „RZĄDZENIA UCZYMY MY”, a na płocie „UNIWER[S]YTET WIECZNEGO MELANŻU”, wszystko wykonane na bezbarwnej folii oraz podświetlone 60 stroboskopami. Na sektorze podnieśliśmy foliowe transparent, na których namalowane były panienki, piwo, kufle i wszystko, co z melanżem związane. Oprawa była odpowiedzią na hasło Olimpii „W TEJ LIDZE RZĄDZENIA UCZYMY” i zaprezentowaną sektorówką na jesieni w meczu u nas. Dobra liczba, którą pokazaliśmy się w Elblągu (268) plus konkretna oprawa, spowodowały, że na Żuławach zostało po nas dobre wrażenie.

oprawa2

oprawa

STOMIL OLSZTYN – SOKÓŁ OSTRÓDA (12 kwietnia 2006)

Na tym spotkaniu zaprezentowaliśmy styropianowy napis STOMIL w asyście chorągiewek.

oprawa

STOMIL OLSZTYN – START DZIAŁDOWO (8 kwietnia 2006)

Na początku meczu zaprezentowaliśmy biało niebieską kartoniadę, która niestety nie wyszła idealnie. W drugiej połowie pokazaliśmy naszą główną oprawę: foliową sektorówkę, na której znajdowały się trzy postacie w kapturach oraz napis Denaturat Boys odpalając przy tym stroboskopy. Ta prezentacja natomiast wyszła całkiem przyzwoicie.

Brak zdjęcia.