Fani Stomilu Olsztyn z Olsztynka przygotowują się do obchodów 10-lecia swojego FC. Można ich wspomóc i licytować gadżety na forum.

Olsztynek zbiera na obchody rocznicy powstanie FC
Zobacz także
Dolcan Ząbki – STOMIL OLSZTYN: Info kibicowskie
Do Pruszkowa na mecz z Dolcanem wybrało się 85 Stomilowców (autokar, 5 fur, kilka osób na własną rękę). W większości wchodzimy na sektor, jednak trochę osób zostaje pod stadionem. Na […]
ZABRZE – NAJWAŻNIEJSZY WYJAZD RUNDY JESIENNEJ!
Kibice Stomilu Olsztyn organizują wyjazd autokarowy na mecz Górnik Zabrze – Stomil Olsztyn. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, 16 października o godzinie 18:00 w Zabrzu. Dzięki wsparciu funduszu wyjazdowego przygotowana […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.