Fani Stomilu Olsztyn z Olsztynka przygotowują się do obchodów 10-lecia swojego FC. Można ich wspomóc i licytować gadżety na forum.

Olsztynek zbiera na obchody rocznicy powstanie FC
Zobacz także
Szczęśliwego nowego roku Stomilowcy!
Redakcja portalu http://kibice.stomil.olsztyn.pl życzy wszystkim czytelnikom naszego serwisu spełnienia wszelkich marzeń, planów i sukcesów, zarówno tych związanych z „Jedyną Dumą Warmii i Mazur”, jak i tych osobistych. Szczęśliwego nowego roku Stomilowcy! Widzimy […]
13 maja odbył sie Marsz Rotmistrza Pileckiego w Olsztynie
13 maja w Olsztynie odbył się Marsz Rotmistrza Pileckiego. Marsz ruszył o godzinie 18 spod olsztyńskiego ratusza i przeszedł Al. Piłsudskiego do Planu Solidarności. – Chcemy tym wydarzeniem przypomnieć Polakom, […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.