Ultrasi zamówili nowe wlepki, które będą sprzedawać od marca. Całkowity zysk zostanie przeznaczony oczywiście na oprawy.

Nowe wlepki od Ultra(S)ów!
Zobacz także
Zin Stadion – numer 185
Miał wyjść w wersji papierowej na mecz Arka Gdynia – Stomil Olsztyn. Niestety plany pokrzyżował wojewoda. Szkoda było jednak marnować gotowe teksty i dlatego tydzień po meczu Zin Stadion został […]
Zbiórka serpentyn na meczu z Niecieczą!
Stomilowcy! Jest ktoś z Was w stanie zorganizować serpentyny (rolki od kas fiskalnych) ?! Mogą być stare, zużyte. Mogą też być nowe! Kibicu Stomilu, ile dasz radę, tyle przynieś! Zbiórkę […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.