Fanatycy Stomilu z grupy Ultra(S)tomiL, cały czas zbierają fundusze na oprawy spotkań Stomilu w rundzie wiosennej. Na forum kibiców Stomilu Olsztyn pojawiły się nowe aukcje.

Fanatycy Stomilu z grupy Ultra(S)tomiL, cały czas zbierają fundusze na oprawy spotkań Stomilu w rundzie wiosennej. Na forum kibiców Stomilu Olsztyn pojawiły się nowe aukcje.
Zobacz także
Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki: Sobota, 16 marca 2019
Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki 16.03.2019 Po meczu z Tychami, na który to goście nie zostali wpuszczeni w komplecie, przez co zdecydowali się opuścić sektor gości olsztyńskiego obiektu, oraz meczu […]
Zagłębie Sosnowiec – STOMIL OLSZTYN: Niedziela, 22 października
Zagłębie Sosnowiec – STOMIL OLSZTYN: Niedziela, 22 października Do Sosnowca docieramy w 188 osób. (autokary i fury). Tego dnia wspierają nas kibole Wisły Płock (56 osób) oraz Hutnika Nowa Huta […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.