9 lutego ukaże się najnowsze wydanie „To My Kibice!”.  W numerze m.in. reportaż z meczu Stomil Olsztyn – Polonia Bydgoszcz.

Przed Mundialem 2018 – Poznajmy gospodarzy! – mini-przewodnik kibicowski dla tych z Was, którzy wybierają się na Mistrzostwa Świata do Rosji. Krótko przedstawiamy Wam te miasta, w których zagra reprezentacja Polski. Swoje miejscowości opisali specjalnie dla nas kumaci kibice rosyjscy, są to więc informacje z pierwszej ręki – najciekawsze turystycznie miejsca, knajpy, transport, niebezpieczne dzielnice i parę słów o miejscowych ekipach – cała przydatna wiedza w pigułce! W tym numerze Moskwa i Kazań, w kolejnym dwa następne miasta.

„20 lat temu” – tym razem bierzemy na „warsztat” bardzo ciekawy okres początku roku 1998, a w nim bardzo obszerne, poparte fotkami wspomnienia ze Słupska`98 i Spodka`98!

W numerze polecamy także obszerny i ciekawy wywiad z kibicami Orła Przeworsk – jedną z ekip o najdłuższej tradycji kibolskiej na Podkarpaciu.

O tej porze roku nie może zabraknąć naszej redakcyjnej relacji z X Patriotycznej Pielgrzymki Kibiców na Jasnej Górze.

W numerze również reportaże z meczów Stomil Olsztyn-Polonia Bydgoszcz oraz Stal Nysa-AZS Częstochowa, a także międzynarodowych turniejów kibiców Remi Cup 2018 (Radlin) oraz U.P.Z.R. Cup 2018 (Rużomberok).

Polecamy także podsumowania rundy jesiennej 2017/2018 w wykonaniu fanatyków Górnika Zabrze, Stomilu Olsztyn oraz Resovii Rzeszów.

Jak zwykle w przerwie między rozgrywkami, na łamach „TMK” możecie liczyć na komplet Rankingów wyjazdowych podsumowujących rundę jesienną, od Ekstraklasy, aż do III ligi! Kto najlepszy na swoim poziomie ligowym tym razem? Przekonasz się, sięgając po lutowe wydanie „TMK”!

Dział publicystyczny tworzą felietony „Opowieść nie tylko sycylijska”, „Od Cockney`ów do.. no właśnie, do czego?”, stała rubryka „To i owo Pacanowo” oraz dwa teksty w cyklu „My i świat wokół nas” (o Romanie Dmowskim z perspektywy Niemiec oraz o polskim kodeksie honorowym).