Na osiedlu Pojezierze powstało kolejne Stomilowskie grafitti. Tym razem praca nawiązuje do dużej flagi kibiców Stomilu Olsztyn z dzielnicy Pojezierze.

Kolejna praca od Stomilowców z Pojezierza!
Zobacz także
Wspieraj fundusz wyjazdowy i licytuj gadżety na forum!
Na forum kibiców Stomilu Olsztyn pojawiły się kolejne ciekawe aukcje z gadżetami Stomilu. Wylicytować można m.in. koszulkę Pawła Charbickiego, czapkę Stomilu Młode Jaroty, szal zgodowy Stomil Olsztyn – Polonia Bydgoszcz, […]
W sobotę, 9 maja wszyscy jedziemy do Świnoujścia! ODKŁADAJCIE FLOTĘ NA FLOTĘ!
Wyjazd Rzecz Święta! W sobotę, 9 maja wszyscy jedziemy do Świnoujścia! ODKŁADAJCIE FLOTĘ NA FLOTĘ!!! Nakręcamy korbę na ten zajebisty wyjazd! Wszyscy prawdziwi STOMILOWCY WYJAZDOWCY muszą się zameldować w ten […]