W drugiej kolejce I ligi Stomil Olsztyn grał u siebie z Sandecją Nowy Sącz. Na stadionie zebrało się ok. 2500 kibiców „Dumy Warmii” z tego młyn tworzyło 450 Stomilowców. Przed stadionem rozprowadzany był 212 numer Zina Stadion. Nasza gazetka rozeszła się w prawie całym nakładzie!

Na płotach wywiesiliśmy 10 flag Stomilu oraz transparent „UWOLNIĆ MAĆKA”( Fanatyk Legii Warszawa, Maciek Dobrowolski od ponad trzech lat siedzi w areszcie na podstawie pomówień. Jest niewinnym człowiekiem.)

Doping w asyście bębna prowadzimy przez całe spotkanie, klika razy wstaje i śpiewa cała kryta. Grupa Ultra(S)tomiL przygotowała na ten mecz skromną prezentację. Na oprawę składało się 800 serpentyn (rzucone na dwa razy), kilka kilo konfetti, sektorówka w barwach oraz białe i niebieskie flagi na kijach.

Do Olsztyna kolejny już raz nie przyjechali kibice Sandecji. Tak jak i na meczu Pucharu Polski, tak i w spotkaniu ligowym sektor gości był pusty.

Nasi piłkarze remisują wygrany mecz. Do 84 minuty prowadziliśmy już 2-0, jednak Sandecja doprowadza do wyrównania już w doliczonym czasie gry.

333

222

444