Na 9 już wyjeździe z rzędu tym razem w Jastrzębiu nas 40 w tym 9 Petra, za wsparcie wielkie dzięki! Fajny mecz na klimatycznym stadionie, lecą bluzgi z obu stron. Na trasie ogólnie sporo psiarni ze względu na jadący do Bielska ŁKS.

GKS Jastrzębie-Stomil Olsztyn: Środa, 19 września
Zobacz także
Relacja z meczu Wigry Suwałki – Stomil Olsztyn
Do Suwałk wybrało się około 285 Stomilowców (2 nabite autokary i bardzo dużo fur). Dostaliśmy tylko 160 biletów na sektor gości jednak postanowiliśmy, że jada wszyscy chętni i jakoś to […]
Chojniczanka Chojnice – STOMIL OLSZTYN: Info kibicowskie
Do Chojnic wybieramy się w ok. 130 osób (jeden nabity autokar, dwa busy i 11 fur). Tego dnia wspomaga nas 4 kibiców Polonii Bydgoszcz. Już na starcie milicja robi problemy […]