Kibice Stomilu organizują autokarowy wyjazd na mecz Dolcan Ząbki – Stomil Olsztyn. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 12 września w Pruszkowie na stadionie Znicza. Prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami wyjazdowymi, które zostaną wprowadzone od meczu Dolcan – Stomil!

Uwaga! Od wyjazdu na mecz Dolcan Ząbki – Stomil Olsztyn (mecz w Pruszkowie) obowiązują wszystkich Stomilowców, nowe zasady wyjazdowe! Na wyjazd jedziemy tylko autokarami! Wpisywane na listę wyjazdową będą tylko osoby, które jadą autokarem! Tylko osoby jadące autokarem będą mogły kupić bilet na sektor gości! Od tej pory na wyjazdy samochodami, będzie mogła jeździć tylko jedna konkretna grupa Stomilowców.

Fan Cluby, które chcą jechać na wyjazd, muszą przyjechać na zbiórkę i wsiadać w autokary, ewentualnie dosiadać się po drodze!

Prosimy dostosować się do nowych zasad wyjazdowych, za samowolkę i niedostosowanie się, będą wyciągane konsekwencje! Więcej informacji można uzyskać u osób decyzyjnych na meczu z Chojniczanką.

DOLCAN ZĄBKI – STOMIL OLSZTYN

Sobota, 12 września  – godzina 16:00

Zbiórka w sobotę, 12 września o godzinie 10:00 pod Tesco (ul. Pstrowskiego)!

Odjazd równo o godzinie 10:30!

Koszt wyjazdu autokarami wynosi – 50 złotych! 

Nie przyjmujemy zaliczek na ten wyjazd, całość płatna na zbiórce pod autokarami!

Bilety na mecz w cenie 15 złotych będą do kupienia na zbiórce oraz w trakcie wyjazdu!

NIKT NIE MOŻE JECHAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ!!! WSZYSCY JEDZIEMY RAZEM Z MIEJSCA ZBIÓRKI!

UWAGA! W PRUSZKOWIE NIE MA MOŻLIWOŚCI DOPISYWANIA SIĘ NA LISTĘ WYJAZDOWĄ POD STADIONEM! NA SEKTOR WEJDĄ TYLKO OSOBY, KTÓRE BĘDĄ NA PRZESŁANEJ PRZEZ NAS LIŚCIE – WSZYSCY MUSZĄ SIĘ ZAPISAĆ!

TEMAT WIADOMOŚCI: Wyjazd na Dolcan!

Obowiązkowe zapisy na listę wyjazdową oraz miejsca w autokarach na mail: stomiltravel@wp.pl (nazwisko , imię, PESEL, fc/dzielnica + obowiązkowy dopisek autokar)!

Wiadomości z danymi w innej kolejności będą kasowane, prosimy zwracać na to uwagę! Koniecznie wpisujcie poprawnie temat wiadomości!

Prosimy o przemyślane zapisy na autokary, tylko pewne i zdecydowane osoby! Kto się zapisze na miejsce w autokarze i nie przyjdzie na zbiórkę, będzie musiał wpłacić 50 zł na „Fundusz Wyjazdowy”

Zapisy na maila kończymy w czwartek, 10 września o godz. 23:59!