Kibice Stomilu Olsztyn nie muszą meczu oglądać w domowym zaciszu. Wynajęty został cały pub AQQ.
Wszyscy w barwach mają zapewnione piwko za 5 złotych.
ZAPRASZAMY!

Kibice Stomilu Olsztyn nie muszą meczu oglądać w domowym zaciszu. Wynajęty został cały pub AQQ.
Wszyscy w barwach mają zapewnione piwko za 5 złotych.
ZAPRASZAMY!
Zobacz także
Zin Stadion – numer 188
W trakcie czwartkowego spotkania Stomil Olsztyn – „Słoniki” Nieciecza będzie można kupić 188 numer zina „Stadion”. Nasza gazetka w standardowej cenie dwóch złotych! Spis treści: 1 – Zapowiedź meczu Stomil […]
VII Turniej Kibiców Hutnika im. Z. Roszewskiego
Kolejny rok pod rząd otrzymaliśmy zaproszenie na zimowy turniej organizowany przez nowohucian. Po raz kolejny zaproszenie wykorzystaliśmy i stawiliśmy się w dniu 7 lutego wesołą ekipą w Krakowie. Na hali […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.