Nas w Pruszkowie 67 osób w tym 4 Wisła Płock. Autokar i 5 fur. Mamy ze sobą 2 flagi wyjazdowe Stomilu. Nie wszyscy od nas wchodzą na stadion.
W tym samym czasie dwie dyszki ekipy Stomilu na wyjeździe ŁKS-u Łomża w Suwałkach.

Nas w Pruszkowie 67 osób w tym 4 Wisła Płock. Autokar i 5 fur. Mamy ze sobą 2 flagi wyjazdowe Stomilu. Nie wszyscy od nas wchodzą na stadion.
W tym samym czasie dwie dyszki ekipy Stomilu na wyjeździe ŁKS-u Łomża w Suwałkach.
Zobacz także
Relacja z meczu Wisła Płock – Odra Opole (9 lutego 2025 r.)
W niedzielę do Płocka na mecz Wisły z Odrą Opole wybrało się 54 Stomilowców z jedną flagą. Dziękujemy braciom z Płocka za gościnę! Stomil & Petra!
Oświadczenie grupy „Ultra(S)tomiL”. U(S)L kończy swoją działalność!
Prezentujemy oświadczenie, które podesłali nam kibice Stomilu Olsztyn z grupy „Ultra(S)tomiL”. Oświadczenie grupy „Ultra(S)tomiL: „Nadchodzi koniec rundy, w piątek rozegraliśmy ostatni mecz w tym roku na stadionie w Olsztynie. W […]