Na osiedlu Pojezierze powstało kolejne Stomilowskie grafitti. Tym razem praca nawiązuje do dużej flagi kibiców Stomilu Olsztyn z dzielnicy Pojezierze.

Kolejna praca od Stomilowców z Pojezierza!
Zobacz także
Autokarowo-samochodowa inwazja na Płock! ZAPISY ZOSTAŁY PRZEDŁUŻONE DO PIĄTKU DO GODZINY 23:59! stomiltravel@wp.pl
Przypominamy, że przedłużone zostały zapisy do piątku do godziny 23:59!!! 30 maja Stomil Olsztyn rozegra ostatnie w tej rundzie, wyjazdowe spotkanie w Płocku z Wisłą. Kibice Stomilu Olsztyn organizują autokarowy […]
Wigry Suwałki – STOMIL OLSZTYN: Info kibicowskie
Do Suwałk wybieramy się w ok. 200 osób (dostaliśmy tylko 160 biletów). Jedziemy jednym nabitym autokarem i ok.30 furami. Do klatki udaje się wejść w lekkim nadkomplecie, trochę osób zostaje […]