Do Mielca jedziemy w 82 osoby (autokar, busy i fury). Z nami 9 osób z Petry. Mamy ze sobą jedną duża flagę „STOMILOWCY”.

Stal Mielec – STOMIL OLSZTYN: Piątek, 3 listopada
Zobacz także
Zakaz wyjazdowy dla kibiców Stomilu Olsztyn!
Komisja Dyscyplinarna PZPN ukarała kibiców Stomilu Olsztyn. Fani „Dumy Warmii” otrzymali zakaz wyjazdowy na dwa najbliższe wyjazdy. Powód? Zniszczone krzesełka w sektorze gości na stadionie miejskim w Gdyni Fanatycy Stomilu […]
Relacja z meczu z meczu Mrągowia Mrągowo – Stomil Olsztyn (18 kwietnia 2026 r.)
Do Mrągowa wybrało się ponad 300 Stomilowców.
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.