Reprezentacja: Dania – Polska, 1 września, Kopenhaga
Do Kopenhagi na mecz reprezentacji Polski w ramach 7. kolejki eliminacji mistrzostw świata, wybrało się 9 kiboli Stomilu Olsztyn oraz 2 Fanatyków Wisły Płock!

Reprezentacja: Dania – Polska, 1 września, Kopenhaga
Do Kopenhagi na mecz reprezentacji Polski w ramach 7. kolejki eliminacji mistrzostw świata, wybrało się 9 kiboli Stomilu Olsztyn oraz 2 Fanatyków Wisły Płock!
Zobacz także
Stomilowcy wspierali Lechię Gdańsk w Warszawie (4 listopada 2022 r.)
33 kiboli Stomilu Olsztyn wspierało Lechię Gdańsk w Warszawie na meczu z Legią. Razem na sektorze gości zameldowalo się 670 osób. Mamy ze sobą flagę Stomilu – konfederatkę.
Stomil Olsztyn – GKS Bełchatów: Info kibicowskie
Końcówka listopada oznacza dla kibiców początek nowej rundy I ligi, a konkretnie dwa mecze awansem. Pierwszym rywalem w obecnym sezonie był GKS Bełchatów, więc to Torfiorze byli ostatnią ekipą, która […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.