W poniedziałek minęła pierwsza rocznica śmierci legendarnego Stomilowca, Piotra „Plecha” Prątnickiego.
W olsztyńskiej katedrze odbyła się msza święta w rocznicę śmierci Plecha. Zjawiła się na niej bardzo liczna grupa Stomilowców!

W poniedziałek minęła pierwsza rocznica śmierci legendarnego Stomilowca, Piotra „Plecha” Prątnickiego.
W olsztyńskiej katedrze odbyła się msza święta w rocznicę śmierci Plecha. Zjawiła się na niej bardzo liczna grupa Stomilowców!
Zobacz także
Styczniowy numer „To My Kibice”
8 stycznia ukaże się pierwszy w nowym roku, już 160 numer miesięcznika „To My Kibice”. W numerze znajduje się 13 reportaży z meczów piłki nożnej i kosza: KSC Lokeren – […]
Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce: Sobota, 21 marca – godzina 13:00
Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce Sobota, 21 marca – godzina 13:00 WSZYSCY NA STADION! JESTEŚMY SPONSOREM „DUMY WARMII”!
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.