Fani Stomilu Olsztyn z Olsztynka przygotowują się do obchodów 10-lecia swojego FC. Można ich wspomóc i licytować gadżety na forum.

Olsztynek zbiera na obchody rocznicy powstanie FC
Zobacz także
Gruzja – POLSKA: Piątek, 14 listopada
Na tym wyjeździe obecnych 17 Stomilowców. Wywieszone zostały dwie nasze flagi, „Stomil Olsztyn” oraz „Szczytno”.
Stomil Olsztyn – GKS Katowice: Niedziela, 17 maja – godzina 12:30 – O(S)tróda
Już w najbliższą niedzielę piłkarze „Dumy Warmii” rozegrają w Ostródzie hitowe spotkanie z katowicką GIEKSĄ! Do Ostródy wybiera się pociągiem specjalnym liczna grupa kibiców GKS-u Katowice. Kibice z Górnego Śląska […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.