W sieci ukazał się oficjalny teledysk OTEH-a do kawałka „Pora poznać prawdę”. Klip został nakręcony w Olsztynie oraz w Amsterdamie.

Najnowszy kawałek OTEH-a doczekał się teledysku
Zobacz także
„Archiwalne relacje”: Mecz kibiców Stomil Olsztyn – Polonia Bydgoszcz 3:3 (8 września 2005 r.)
Do pierwszego w historii oficjalnego meczu kibiców Stomilu oraz Polonii doszło z okazji obchodzonego przez kręgi kibicowskie 60-lecia Stomilu. Spotkanie dwóch jubilatów (Polonia w 2005 roku obchodziła 75-lecia) odbyło się […]
Spotkanie wyjazdowe w pubie Aqq!
W czwartek, 27 lutego kibice Stomilu Olsztyn spotykają się w pubie Aqq w sprawie wyjazdu do Rybnika. Obecność obowiązkowa wszystkich przedstawicieli FC oraz dzielnic olsztyna. Początek o godzinie 19:00. W […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.