Kibice Stomilu organizują wyjazd autokarowy do Pruszkowa na mecz Stomilu z Pogonią Siedlce. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, 8 listopada o godzinie 12:00 na stadionie Znicza Pruszków. Zapraszamy wszystkich Stomilowców na przedostatnią wyprawę na mecz „Dumy Warmii” w tym roku!

AUTOKAROWY WYJAZD DO PRUSZKOWA NA MECZ Z POGONIĄ SIEDLCE!
POGOŃ SIEDLCE – STOMIL OLSZTYN

Niedziela, 8 listopada – godzina 12:00 (mecz w Pruszkowie na stadionie Znicza)

Zbiórka w niedzielę, 8 listopada o godzinie 6:30 pod Tesco (ul. Pstrowskiego)!

Odjazd równo o godzinie 7:00!

Koszt wyjazdu autokarami wynosi – 50 zł (przy komplecie w autokarze!)

Nie przyjmujemy zaliczek na ten wyjazd, całość płatna na zbiórce pod autokarami!

Bilety na mecz w cenie 15 zł będą do kupienia na zbiórce oraz w trakcie wyjazdu!

NIKT NIE MOŻE JECHAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ!!! WSZYSCY JEDZIEMY RAZEM Z MIEJSCA ZBIÓRKI!!!

UWAGA! W PRUSZKOWIE ZAWSZE SA PROBLEMY Z DOPISYWANIEM SIĘ NA LISTĘ WYJAZDOWĄ POD STADIONEM!
NA SEKTOR WEJDĄ PRAWDOPODOBNIE TYLKO OSOBY, KTÓRE BĘDĄ NA PRZESŁANEJ PRZEZ NAS LIŚCIE – WSZYSCY MUSZĄ SIĘ ZAPISAĆ!

UWAGA!
TEMAT WIADOMOŚCI: Wyjazd na POGOŃ!

Obowiązkowe zapisy na listę wyjazdową oraz miejsca w autokarach na mail: stomiltravel@wp.pl (nazwisko , imię, pesel, fc/dzielnica + obowiązkowy dopisek autokar)!

Wiadomości z danymi w innej kolejności będą kasowane, prosimy zwracać na to uwagę! Koniecznie wpisujcie poprawnie temat wiadomości!

Prosimy o przemyślane zapisy na autokary, tylko pewne i zdecydowane osoby! Kto się zapisze na miejsce w autokarze i nie przyjdzie na zbiórkę, będzie musiał wpłacić 50 zł na „Fundusz Wyjazdowy”

Zapisy na maila kończymy w czwartek, 5 listopada o godz. 23:59.

Uwaga! Wszystkich Stomilowców obowiązują nowe zasady wyjazdowe! Na wyjazd jedziemy tylko autokarami! Wpisywane na listę wyjazdową będą tylko osoby, które jadą autokarem! Tylko osoby jadące autokarem będą mogły kupić bilet na sektor gości! Od tej pory na wyjazdy samochodami, będzie mogła jeździć tylko jedna konkretna grupa Stomilowców.
Fan Cluby, które chcą jechać na wyjazd, muszą przyjechać na zbiórkę i wsiadać w autokary, ewentualnie dosiadać się po drodze!

Prosimy dostosować się do nowych zasad wyjazdowych, za samowolkę i niedostosowanie się, będą wyciągane konsekwencje! Więcej informacji można uzyskać u osób decyzyjnych.