Oficjalnie! Manifestacja kibiców STOMILU w piątek 12 lutego o godz. 14:00! Trasa: stadion Stomilu – olsztyński ratusz. Przejście całą ulicą Piłsudskiego! Czas trwania manifestacji 2 godziny! Zbiórka kibiców w piątek 12 lutego o godzinie 13:30 pod stadionem!

 „Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy.”

Już teraz prosimy wszystkich kibiców o załatwianie sobie wolnego od pracy i szkoły! Wszystkie Stomilowskie rodziny idą na manifestacje w barwach klubowych!

http://bip.olsztyn.eu/bip/dokument/315972/zgromadzenia_publiczne/

LIST OTWARTY GRUP KIBICOWSKICH STOMILU OLSZTYN:

„Drodzy Stomilowcy oraz sympatycy olsztyńskiego sportu!

Powszechnie wiadomo, w jak trudnej sytuacji w ostatnim czasie znajduje się nasz klub. My, jako kibice tego klubu, nie możemy przejść obojętnie obok decyzji podejmowanych przez władze miasta. Obserwujemy kolejne absurdalne pomysły rządzących, w wyniku których, nasz klub, po raz kolejny znajduje się na skraju upadku. Nie chcemy by powtórzył się scenariusz z roku 2003, kiedy to MOKS Stomil ogłosił upadłość. W związku z tym, próbujemy otworzyć oczy włodarzom miasta.

W piątek 12 lutego organizujemy manifestację pod hasłem „Marsz na Ratusz – Ratujmy tradycję pokoleń!”. Chcemy uzmysłowić prezydentowi Piotrowi Grzymowiczowi oraz Radzie Miasta jaka siła drzemie w olsztyńskim sporcie. Tak, używamy tutaj ogólnego określenia, bo w obecnej chwili zagrożone jest istnienie naszego ukochanego Stomilu, ale wcześniej polityka władz doprowadziła do upadku takich inicjatyw sportowych jak olsztyńskie rugby, Rajd Kormoran, Memoriał im. H. Wagnera, który już dawno „wyprowadził się” z hali Urania, czy prestiżowy wyścig kolarski – Tour de Pologne, od lat omijający dziurawe drogi Olsztyna.

Dlatego też, wszystkich związanych z olsztyńskim sportem, zapraszamy w piątek 12 lutego o godzinie 13:30 pod siedzibę Stomil Olsztyn SA (al. Piłsudskiego 69a), skąd wyruszy przemarsz skierowany w stronę ratusza. Na manifestację zapraszamy wszystkich związanych z Olsztyńskim Klubem Sportowym „Stomil”, zarówno stałych bywalców trybun, jak i również wszystkich członków grup młodzieżowych oraz zawodników i trenerów pierwszej drużyny. Ponadto liczymy na obecność wszystkich tych, którym leży na sercu dobro olsztyńskiego sportu. Dziś walczymy o byt Stomilu, jutro pomocy mogą potrzebować inne dyscypliny, z tego powodu liczymy na wsparcie sympatyków, zawodników oraz działaczy pozostałych klubów sportowych ze stolicy Warmii.

Olsztyn to Stomil, Stomil to Olsztyn!

Grupy kibicowskie Stomilu Olsztyn”

Kto może niech drukuje, kseruje i rozwiesza plakaty informujące o manifestacji! 

Ustawiajcie sobie też grafiki na swoje zdjęcia profilowe w mediach społecznościowych!

Plakat

Manifestacja2

Manifestacja1

Manifestacja3