W czwartek o godzinie 19:00 spotykamy się w pubie AQQ!

Stowarzyszenie „Stomil Ponad Wszystko” zaprasza swoich członków oraz wszystkich aktywnych Stomilowców na  spotkanie kibiców, które odbędzie się w czwartek, 30 stycznia w pubie AQQ. Początek o godzinie 19:00.

Powód spotkania? – Omówienie celów na 2014 rok oraz przedstawienie planów współpracy z klubem w najbliższym okresie.

Apel do wszystkich Stomilowców z Fan Clubów oraz dzielnic Olsztyna, którzy wybierają się na zebranie:

– Kto może, niech przyniesie na spotkanie w pubie AQQ gadżety Stomilu, zgody, układów, lub inne kibicowskie fanty. Gadżety te trafią na licytację, a zysk z  ich sprzedaży zostanie przeznaczony na Fundusz Wyjazdowy lub działalność grupy Ultra(S)tomil – oprawy! Przynosząc gadżet, trzeba zaznaczyć na jaki cel ma zostać zlicytowany! SPW!

Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.

Zobacz także

Wisła Płock – Lechia Gdańsk: Na tym meczu przybiliśmy zgodę z kibicami Petry.

Wisła Płock – Lechia Gdańsk: Piątek, 15 lipca Na tym meczu pojawiło się ok. 130 Stomilowców z jedną flagą. Po 9 latach trwania układu, została przybita zgoda Stomil – Petra. […]

Autokarowo / samochodowy wyjazd do Płocka!

DECYZJĄ GRUP KIBICOWSKICH, WYJĄTKOWO NA TEN WYJAZD MOŻNA JECHAĆ AUTOKAREM LUB SAMOCHODEM! Trzeba jednak przestrzegać kilku zasad! Wszyscy jedziemy razem z miejsca zbiórki, wszyscy zatrzymujemy się na tych samych postojach, […]