Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów: Sobota, 30 lipca
W młynie zbieramy się w ok. 400 osób, dobry doping, na płotach wywieszamy 14 flag. Gości w Olsztynie pojawiło się 66 ( 41 Chrobry + 25 Stilon ), wywiesili po jednej fladze Chrobrego i Stilonu.

Zobacz także
„BIAŁO-NIEBIESKIE MIKOŁAJKI”
„Biało-niebieskie” Mikołajki!Stowarzyszenie kibiców „Stomil Ponad Wszystko” organizuje dla dwóch domów dziecka „Biało-niebieskie” Mikołajki! Prezenty od kibiców Stomilu otrzymają podopieczni z Olsztyna oraz Morąga.Potrzebne są słodycze, Stomilowskie gadżety, książki dla dzieci, […]
Nowa koszulka „Duma Warmii” w stomil-sklep!
Nowe koszulki Stomilu Olsztyn „DUMA WARMII” właśnie wjechały do http://stomil-sklep.pl/ Dostępne są rozmiary M,L,XL,XXL. Wykonanie nadruku na koszulkach to sitodruk. Aby zachować nadruk i koszulkę w dobrym stanie, trzeba prać […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.