W czwartek rozpoczyna się kolejna edycja Stomil Cup. Zapraszamy do zapoznania się z rozpiską tegorocznego turnieju, który odbędzie się w hali Urania. Fanatycy Stomilu Olsztyn skupiają się głownie na sobotnich wydarzeniach!

WSZYSCY W SOBOTĘ NA HALĘ O GODZINIE 15:00! POKAŻMY SILĘ! NASZ STOMIL NIGDY NIE ZGINIE! JEDZIEMY Z KONKRETNYM DOPINGIEM! 

Harmonogram imprezy: 

  • Czwartek, godz. 15-21: Konferencja trenerska.
  • Piątek, godz. 9-19: Turniej rocznika 2004.

Grają drużyny: Stomil Olsztyn, Talent Białystok, Don Bosco Ostróda, Znicz Pruszków, ŁKS 1926 Łomża, VfL Osnabrück, Champion Warszawa, kadra WMZPN, MKS Jeziorany, AP Stomil Olsztyn.

  • Piątek, ok. godz. 14: Pokazowy mecz Stomil Olsztyn (kobiety) – kadra województwa dziewczyn 2002 i młodsi.
  • Piątek, ok. godz. 19:30: Losowanie grup rocznika 2002 w kinie Helios.
  • Sobota, godz. 9-18:30: Turniej rocznika 2002.

KIBICE STOMILU ZBIERAJA SIĘ O GODZINIE 15:00 NA DUŻEJ TRYBUNIE HALI URANIA! PROWADZIMY DOPING DLA MLODYCH PILKARZY STOMILU OLSZTYN I BAWIMY SIE NA TRYBUNACH! JEDNA WIELKA INTEGRACJA STOMILOWSKIEJ RODZINY!

Grają drużyny: Stomil Olsztyn, Widok Skierniewice, Lechia Gdańsk, Warta Poznań, Stadion Śląski Chorzów, Naki Olsztyn, Naki II Olsztyn, VfL Osnabrück, Bałtika Kaliningrad, Warmia Olsztyn.

  • Sobota, godz. 14-15: Mecz pokazowy Stomil Olsztyn (rocznik 2001) – kadra WMZPN.
  • Sobota, godz. 19:30: Prezentacja kobiecej drużyny Stomilu Olsztyn.

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIE DNIA, MECZ LEGEND STOMILU OLSZTYN Z ZESPOLEM LEGII WARSZAWA Z CZASÓW GRY W LIDZE MISTRZÓW!

Stomil: Paweł Charbicki, Tomasz Sokołowski, Andrzej Biedrzycki, Bogdan Michalewski, Artur Januszewski, Adam Zejer, Marian Mierzejewski, Piotr Zajączkowski, Mirosław Romanowski, Piotr Matys, Sylwester Czereszewski, Rafał Szwed, Andrzej Nakielski, Piotr Skiba, Grzegorz Lech, Paweł Głowacki, Łukasz Jegliński, Janusz Bucholc.

Legia: Maciej Szczęsny, Jerzy Podbrożny, Radosław Michalski, Maciej Śliwowski, Jacek Kacprzak, Leszek Pisz, Piotr Włodarczyk, Jacek Cyzio, Cezary Kucharski.

W sobotę przed wejściami na dużą trybunę hali Urania, zostanie wystawiony sklepik z gadżetami Stomilu Olsztyn! Będzie można kupić wszystkie gadżety, które są dostępne w http://stomil-sklep.pl/ (dostawa nowych wzorów koszulek, bluz, czapek i szali Stomilu). Zapraszamy od godziny 15:00!

Zysk ze sprzedaży Stomilowskich gadżetów (stomil-sklep) przeznaczony zostanie na „Fundusz Wyjazdowy – wiosna 2016”, lepszą organizację wyjazdów w nowym sezonie (skupiamy się na dofinansowaniu wyjazdu do Katowic i Sosnowca), dofinansowania dla młodych kibiców Stomilu (roczniki 1995 i młodsze), pożyczki wyjazdowe (tzw. „zeszyt”) oraz inne cele kibicowskie!

W sobotę przed wejściami na dużą trybunę hali Urania rozstawione będą:

– Strefa Personal Trainers – tam znajdziesz strefę w której poczujesz się jak zawodowy piłkarz!

– Strefa R-gol, konkretna i rozbudowana strefa marki R-gol, której na Stomil Cup jeszcze nie było!

– Strefa BZW – Parkour & Freeruning: Robią rzeczy, które dla zwykłego śmiertelnika wydaja się niemożliwe. Ale to wytrwałość i praca i codzienny trening pozwalają im bawić się wbrew temu co mówi fizyka – przyciąganie ziemskie jest im obce!

– Strefa „Kraina Tysiąca Jezior” : https://www.facebook.com/krainaJezior/ – W strefie Krainy Tysiąca Jezior będą do kupienia koszulki, bluzy, longsleeve, naklejki itp. z motywami regionalnymi KTJ! Z każdego zakupionego przez Was gadżetu w strefie Krainy, 5 zł zostanie przeznaczone na cele kibicowskie!

KTJ2

  • Niedziela, godz. 9-15: Dokończenie turnieju rocznika 2002.

STOMIL OLSZTYN JEDNA WIELKA RODZINA! MOBILIZACJA NA SOBOTĘ W FAN CLUBACH I NA DZIELNICACH OLSZTYNA! WSZYSCY O 15:00 SPOTYKAMY SIĘ NA DUŻEJ TRYBUNIE!

r