„Zamknięty sektor gości. W Nowym Sączu nie przyjmują kibiców przyjezdnych, więc się tam nie wybieraliśmy.”
Sandecja Nowy Sącz – STOMIL OLSZTYN 0-2 Środa, 8 maja
Zobacz także
Relacja z meczu Rominta Gołdap – Stomil Olsztyn (27 września 2025 r.)
Na najdalszy wyjazd w IV lidze do Gołdapi wybraliśmy się autokarem i furami w 108 osób w tym 3 fanatyków Lechii Gdańsk.
Stomil Olsztyn – Podbeskidzie Bielsko-Biała: Piątek, 11 sierpnia 2017
Stomil Olsztyn – Podbeskidzie Bielsko-Biała: Piątek, 11 sierpnia Na stadionie 2700 widzów, my ze średnim młynem na tym spotkaniu, ok. 300 Stomilowców na sektorze pierwszym, doping dobry przez cały mecz […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.