Na kolejny bardzo daleki wyjazd, tym razem na Dolny Śląsk wyruszyło różnymi środkami transportu 89 Stomilowców z 3 flagami.

Do Legnicy wybraliśmy się jednym nabitym autokarem oraz 7 furami. Sześciu kibiców Stomilu zdecydowało się na wyprawę pociągiem.

Podróż mija w bardzo wesołej atmosferze, mimo coraz bardziej zbliżającego się widma spadku do I ligi. Dojeżdżamy tuż przed rozpoczęciem spotkania i bezproblemowo, bardzo szybko wchodzimy na sektor gości. Standardowo pod stadionem zostają nasi zakazowicze.

Prowadzimy całkiem niezły jak na naszą liczbę doping, motywując kopaczy do walki o utrzymanie. Niestety efektem jest jedynie remis, co niewielu przyjęło z radością, chociaż szanse na pozostanie w I lidze nadal mamy.

W drugiej połowie kibole Miedzi podrzucili nam wodę za co wielkie dzięki. Upał był straszny więc woda w tym momencie była na wagę złota! Powrót mija w podobnej atmosferze co droga do Legnicy i w niedzielny poranek meldujemy się w Olsztynie.

Na koniec wielkie podziękowania dla prezesa Stomilu, Jacka Czałpińskiego za wsparcie i pomoc w organizacji tego wyjazdu!

W najbliższą sobotę, odbędzie się najważniejszy dla nas mecz w tym sezonie, nikogo z nas nie może zabraknąć na łuku biało-niebieskim, NASZA WIARA NIEZACHWIANA!

10349969_10203135060196186_8882362797439709975_n