Olimpia Grudziądz – Stomil Olsztyn: Niedziela, 27 sierpnia
Zakaz wyjazdowy.

Górnik Zabrze – Wisła Płock: Piątek, 25 sierpnia
Na wyjazd z Petrą wybrało się 8 kiboli Stomilu.

Niedziela, 27 sierpnia
„Wczoraj Olimpia Elbląg jadąca do Stargardu została trafiona przez ekipę Stomilu Olsztyn. Przedstawiamy Wam relacje obu ekip!

Stomil: Dziś ustawiamy się na Olimpię w 5 dyszek samego Stomilu. Jadą autokarem z małą radiolką i krymuchami, którzy lecą za autokarem, wychodzimy na drogę odpowiednio wcześniej żeby mieli czas się zatrzymać i wyjść, klaszczemy w ręce, autokar raz staje kawałek przed nami zaraz rusza i zatrzymujemy go pod naszymi nogami. Ze strony Olimpii kompletnie zero reakcji i chęci na cokolwiek, nawołujemy ich do wyjścia jednak wciąż nie reagują i nas taranują. Pokazaliście po raz kolejny, że sami jesteście bandą obsrańców. Do następnego.

Olimpia Elbląg: Na niedzielny wyjazd do Stargardu wyruszamy autokarem. Po drodze z lasu wybiega na nas Stomil w około 40 – 50 osób. Widzimy ekipę zachęcająca nas do wspólnych zabaw i nawołujemy kierowce do zaciągnięcia hamulca. Po zatrzymaniu się w środku grupy i gdy lecą pierwsze pięści w autokar, kierowca panikuje i rusza nie otwierając drzwi i nie dając nam mozliwości aby wysiąść. Po około 1 km zatrzymujemy się jednak widząc nawał nadjeżdżających smutnych panów ruszamy w dalszą drogę. Akcja na plus dla atakujących, przyznajemy się do porażki i do następnego. W tym miejscu należy zdementować wszystkie medialne plotki jako, że użyto pał kijów itp. Stomil honorowo bez sprzętu. W Stargardzie na sektorze gości 44 osoby (autokar + fura) z jedną flagą. Od czasu naszej zeszłoroczne (po za przegotowanym stanowiskiem z cateringiem) na stadionie nic się nie zmieniło) Miejscowi z kilkunastoosobowym młynem. Na meczu raz lepszy raz gorszy doping, piłkarze wywożą remis, za co im dziękujemy. W Elblągu meldujemy się o 23.”

źródło: internet.