Z inicjatywy Stomilowców z Hamburga powstały dwie nowe prace. Pierwszy graf na wzór flagi osiedlowej, drugi zgodowy Stomil & Polonia! Bierzcie przykład i wrzucajcie grafy Stomilu na swoich osiedlach i w Fan Clubach!



Z inicjatywy Stomilowców z Hamburga powstały dwie nowe prace. Pierwszy graf na wzór flagi osiedlowej, drugi zgodowy Stomil & Polonia! Bierzcie przykład i wrzucajcie grafy Stomilu na swoich osiedlach i w Fan Clubach!


Zobacz także
Stomil Olsztyn – Zagłębie Sosnowiec: Piątek, 30 sierpnia
Stomil Olsztyn – Zagłębie Sosnowiec 30.08.2019 W poprzednim sezonie nasz przeciwnik zaliczył nieudany epizod w Ekstraklasie który zakończył się powrotem na I ligowy plac boju. Tym samym nasze drogi skrzyżowały […]
Czas wpłacać na nowe koszulki!
Grupa Ultra(S)tomiL, która od pewnego czasu zbiera na nowe koszulki, oczekuje teraz na wpłaty. – Pieniądze można przekazać w poniedziałek (17 lutego) od 17 do 18 pod wejściem do klubu, […]