6 marca ukaże się jubileuszowy – już 150 numer magazynu „To My Kibice”. Sprawdź, co zawiera najnowszy numer kibicowskiego miesięcznika:

Reportaże z pierwszych wiosennych kolejek ligowych, turniejów itp:
Wisła Kraków – Cracovia
Legia Warszawa – Korona Kielce
Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów
Turniej Torcida Cup
Turniej Remi Cup w Radlnie
Turniej kibiców w Kielcach
Norwegia – Polska mecz towarzyski
Mołdawia – Polska mecz towarzyski

„Drużyna Wiary Lecha” to artykuł podsumowujący rundę jesienną 2013/2014 w wykonaniu drużyny poznańskich fanatyków.

W marcowym numerze „TMK” znajdziecie wywiad z Dzynem – jednym z bardziej rozpoznawalnych fanów ROW Rybnik, kibicem ze starszego pokolenia rybnickiego młyna.

Polecamy Wam też trzecią i ostatnią część historii ruchu kibicowskiego na trybunach Polonii Bytom – jednej z najstarszych polskich ekip!

W cyklu „10 lat temu” przypominamy czytelnikom, co ciekawego działo się w marcu i kwietniu 2004. A trzeba powiedzieć, że wiosna 2004 roku była jednym z najciekawszych okresów w historii polskiego ruchu kibicowskiego.

„Raport PZPN” jest obszernym podsumowaniem dotyczącym organizacji i stanu bezpieczeństwa meczów Ekstraklasy, I i II ligi. Raport ten przedstawia takie zagadnienia jak frekwencja na meczach, ilość zatrudnionych ochroniarzy, kibice gości, ranking stadionów pod względem ich przyjazności dla kibiców, incydenty na meczach itp. My streszczamy dla Was najciekawsze fragmenty i dane statystyczne tego interesującego raportu.

Na łamach TMK przedstawiamy „Ranking wyjazdowy ekip z Ekstraklasy”, podsumowujący aktywność wyjazdową ekip w najwyższej klasie rozgrywkowej jesienią 2013.

Dział „Mniejsze kluby” tworzą historie dwóch ekipek – Sokoła Sieniawa i Lecha Rypin.

W rubryce „Recenzje” przybliżamy Wam najnowszy magazyn rodem z Grecji – „Curva Greek”.

Z kolei w cyklu „Kibicowski hip-hop” naszym rozmówcą jest Kafar Dixon 37.

„Co słychać u ekip halowych?” to artykuł, w którym krótko przedstawiamy opis jesieni 2013 w wykonaniu kilkunastu ekip koszykówki, piłki ręcznej i siatkówki.

W marcowym numerze znajdziesz również felieton zatytułowany „Kolekcjonerstwo”.

Ponadto w numerze stałe rubryki:
„Liga pod lupą TMK”
„To & owo na bojowo”
„To & owo Pacanowo”
Galeria fotek

68 stron pełnych relacji, publicystyki i fotek, od kilkunastu lat niezmiennie w cenie 7,5 zł! (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa).