Nas w Łęcznej dokładnie 58 osób (autokar i dwa auta). W tym Stomil 52 + 6 Petrochemia. Mamy ze sobą jedną flagę „STOMIL ON TOUR”. Dzięki dla Petry za wsparcie!

Relacja kibola Petry:
„Z racji tego, że ze względu na zły stan murawy odwołano mecz Wisła Płock – Wisła Puławy postanowiliśmy wybrać się skromną delegacją – 6 Nafciarzy – na mecz Bogdanka Łęczna – Stomil Olsztyn.
Wesoła eskapada głównie z racji tego, że kierowca autokaru Stomilowców postanowił po trasie… zakupić nowy autokar w miejscowości o pięknej nazwie Rząśnik… co ciekawe – cała wataha psów z obstawy jeździła po tych wszystkich (za przeproszeniem) dziurach, a to z kolei wywołało duże poruszenie wśród „rdzennych mieszkańców mazowieckich wsi” 😉
„Siary” po tylu latach na stadionie w Łęcznej nie udało się spotkać. Dla smakoszy specjalne info – catering kozaczek (żurek za 5zł bajka – gorący, syty i duża porcja).
Warto również dodać, że oczywiście kibole Stomilu wraz z nami ustosunkowują się do sytuacji w Łęcznej, kilkakrotnie wykrzykując zebranym miejscowym dziadom, dla kogo jest piłka nożna i że klubu Bogdanka w Łęcznej absolutnie nie ma.”