W poniedziałek nastąpiła druga odsłona „Biało-niebieskich” Mikołajek zorganizowanych przez stowarzyszenie „Stomil Ponad Wszystko”. Tym razem kibice Stomilu oraz piłkarz Arkadiusz Czarnecki odwiedzili dzieci z ośrodka opiekuńczego „Arka” w Olsztynie. 

Dla dzieci przygotowane zostały świąteczne paczki. Wszyscy podopieczni „ARKI” otrzymali dużo słodyczy oraz obowiązkowo w każdej paczce znalazł się gadżet na(S)zego klubu.

Kibice zorganizowali także specjalne konkursy, w których były do wygrania dodatkowe gadżety Stomilu. Dzieci odpowiadały na proste pytania dot. piłki nożnej i olsztyńskiego klubu. Arkadiusz Czarnecki przeprowadził szybki konkurs żonglerki, a do zawodów przystąpiło sześciu starszych chłopców. Zwycięzca zagraną oryginalną piłkę firmy NIKE, która była do wygrania.

08

Dzieci chętnie zadawały pytania kibicom, Czarnecki długo rozdawał autografy. Podopieczni ośrodka „Arki” w podziękowaniu zaśpiewały kibicom świąteczną piosenkę. Największym dla nas podziękowaniem i tak była radość dzieci, które były bardzo zadowolone ze Stomilowskich prezentów.

Klub Stomil dla każdego dziecka i opiekunów ufundował karnety na rundę wiosenną. Od wiosny podopieczni ośrodka „Arka” na żywo będą dopingować naszych piłkarzy w walce o awans do Ekstraklasy. Młodzi chłopcy byli także zainteresowani możliwością treningów w Stomilu, czyli najlepszym klubie na Warmii i Mazurach.

Przypomnijmy, że w sobotę kibice Stomilu byli w Morągu. Relację z tego wydarzenia można przeczytać także na naszej stronie.

STOMIL PONAD WSZYSTKO!

1315