Przypominamy, że przedłużone zostały zapisy do piątku do godziny 23:59!!!

30 maja Stomil Olsztyn rozegra ostatnie w tej rundzie, wyjazdowe spotkanie w Płocku z Wisłą. Kibice Stomilu Olsztyn organizują autokarowy wyjazd na ten mecz. Koszt wyprawy autokarowej to tylko 40 zł! Zapoznajcie się ze szczegółami wyjazdu!

Zbiórka wszystkich kibiców Stomilu, wybierających się na ten mecz zaplanowana została w sobotę, 30 maja o godzinie 11:30 pod Tesco (ul. Pstrowskiego)!

Odjazd równo o godzinie 12:00!

Koszt wyjazdu autokarami wynosi tylko – 40 złotych. Nie przyjmujemy zaliczek na ten wyjazd, całość płatna na zbiórce pod autokarami!

Bilety na mecz w cenie 8 zł będą do kupienia na zbiórce oraz w trakcie wyjazdu!

NIKT NIE MOŻE JECHAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ!!! WSZYSCY JEDZIEMY RAZEM Z MIEJSCA ZBIÓRKI!!! WSZYSCY!!!

UWAGA! NA STADION W PŁOCKU WCHODZIMY PRZEZ SEKTOR GOŚCI! WEJDĄ TYLKO KIBICE STOMILU, KTÓRZY BĘDĄ NA PRZESŁANEJ PRZEZ NAS LIŚCIE WYJAZDOWEJ – WSZYSCY MUSZĄ SIĘ ZAPISAĆ! TAKIE SĄ WYMOGI WISŁY PŁOCK! PROSIMY SIĘ DO TEGO DOSTOSOWAĆ I NIE ROBIĆ PROBLEMU!

Zapisy na listę wyjazdową i miejsca w autokarach przyjmujemy tylko na maila: stomiltravel@wp.pl

Obowiązkowe zapisy na listę wyjazdową oraz miejsca w autokarach na mail: stomiltravel@wp.pl (nazwisko , imię, pesel, fc/dzielnica + obowiązkowy dopisek autokar lub transport własny)!

Wiadomości z danymi w innej kolejności będą kasowane, prosimy zwracać na to uwagę!

Prosimy o przemyślane zapisy na autokary, tylko pewne i zdecydowane osoby! Kto się zapisze na miejsce w autokarze i nie przyjdzie na zbiórkę, będzie musiał wpłacić 40 zł na „Fundusz Wyjazdowy”

Zapisy na maila kończymy w piątek, 29 maja o godz. 23:59.

DO PŁOCKA JADĄ WSZYSCY! NIE MA ŻADNYCH WYMÓWEK!! NAKRĘCAJCIE ZNAJOMYCH NA TEN WYJAZD! MOBILIZACJA W FAN CLUBACH I NA DZIELNICACH OLSZTYNA!

INWAZJAAA!!!

Kto może niech drukuje, kseruje i rozwiesza plakaty informujące o tym wyjeździe!

Plakat Płocek ajeee