„Kolejny atrakcyjny wyjazd wypadł nam w chujowym terminie. Do Gdyni zamówiliśmy jednak pociąg specjalny licząc na to, że i w środę pojedziemy tam sensowną liczbą. Z Olsztyna wyruszamy o godzinie 13:08, po drodze zabieramy nasze FC z Morąga i Pasłęka. W Gdyni meldujemy się dokładnie w 298 osób ( 296 osób na stadionie plus 2 fanatyków pod sektorem gości ). Z nami tego dnia 12 kiboli Petrochemii Płock oraz 9 z Polonii Bydgoszcz. Na sektorze wywieszamy 11 flag Stomilu, pojawiły się też skrojone barwy Arki i jej zgód ( 4 koszulki, 3 szale i 2 czapki ). Po meczu fanty zostały porwane i przerzucone na boisko. Doping prowadzimy przez całe spotkanie na bardzo dobrym poziomie. Piłkarze Stomilu wygrali 1-0 i zapewnili już sobie utrzymanie w pierwszej lidze!”
Arka Gdynia – STOMIL OLSZTYN 0-1 : Środa, 29 maja
Zobacz także
Relacja kibicowska z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stomil Olsztyn (13 czerwca 2021 r.)
Wróciły wyjazdy, dwa tygodnie temu byliśmy w Łęcznej, był to nasz pierwszy wyjazd od września 2020, później nadeszła kolejna fala pandemii, rząd zamknął wszystko na cztery spusty i tyle było […]
PP: Relacja z meczu Stomil – Sandecja
Pierwszy mecz nowego sezonu rozpoczynamy od rozgrywek Pucharu Polski. W losowaniu przydzielono nam Sandecję Nowy Sącz, czyli przeciwnika z którym graliśmy na zakończenie poprzedniej rundy. W wyniku losowania gospodarzem tego […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.