Na turnieju halowym w Gdańsku (niedziela, 7 stycznia 2018 r.) 25 Stomilowców wspierało kiboli Petrochemii Płock.

Na turnieju halowym w Gdańsku (niedziela, 7 stycznia 2018 r.) 25 Stomilowców wspierało kiboli Petrochemii Płock.
Zobacz także
WSZYSCY IDZIEMY POD RATUSZ! Piątek 12 lutego, godzina 14:00!
Oficjalnie! Manifestacja kibiców STOMILU w piątek 12 lutego o godz. 14:00! Trasa: stadion Stomilu – olsztyński ratusz. Przejście całą ulicą Piłsudskiego! Czas trwania manifestacji 2 godziny! Zbiórka kibiców w piątek […]
Stomil Olsztyn – Zagłębie Sosnowiec: sobota, 12 maja
Stomil Olsztyn – Zagłębie Sosnowiec: sobota, 12 maja Młyn tego dnia wystawiliśmy solidny. Na sektorze pierwszym zebrało się ok. 600 Stomilowców. Na meczu prawie 3 tysiące kibiców. Wspierają nas w […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.