Na 9 już wyjeździe z rzędu tym razem w Jastrzębiu nas 40 w tym 9 Petra, za wsparcie wielkie dzięki! Fajny mecz na klimatycznym stadionie, lecą bluzgi z obu stron. Na trasie ogólnie sporo psiarni ze względu na jadący do Bielska ŁKS.

GKS Jastrzębie-Stomil Olsztyn: Środa, 19 września
Zobacz także
Wędkowanie w Gdyni
Sektor gości w Gdyni został zamknięty, ale wypad nad morze jest nadal aktualny. Specjalny komunikat w tej sprawie wydało stowarzyszenie kibiców Stomilu Olsztyn” Stomil Ponad Wszystko”. – Zabieramy wędki i […]
Stomil Olsztyn – Dolcan Ząbki: Sobota, 23 maja – 17:00 O(S)tróda
Do Ostródy na mecz Stomil Olsztyn – Dolcan Ząbki jadą tylko prawdziwi kibice „Dumy Warmii” a nie jakieś podrabiańce! Podrabiańce zostają w domu! NAJWIERNIEJSI Z NAJWIERNIEJSZYCH DO O(S)TRÓDY NA MECZ!!! […]