Na 9 już wyjeździe z rzędu tym razem w Jastrzębiu nas 40 w tym 9 Petra, za wsparcie wielkie dzięki! Fajny mecz na klimatycznym stadionie, lecą bluzgi z obu stron. Na trasie ogólnie sporo psiarni ze względu na jadący do Bielska ŁKS.

GKS Jastrzębie-Stomil Olsztyn: Środa, 19 września
Zobacz także
Reprezentacja: Dania – Polska, 1 września, Kopenhaga
Reprezentacja: Dania – Polska, 1 września, Kopenhaga Do Kopenhagi na mecz reprezentacji Polski w ramach 7. kolejki eliminacji mistrzostw świata, wybrało się 9 kiboli Stomilu Olsztyn oraz 2 Fanatyków Wisły […]
Relacja z meczu Stomil Olsztyn – Miedź Legnica
Na meczu z Miedzią Legnica wystawiliśmy średni młyn, ok. 350 osób zebrało się na Łuku Biało – Niebieskim. Tego dnia wspomagało nas kilku fanatyków Polonii Bydgoszcz. Na Płotach wywiesiliśmy 8 […]