Na turnieju halowym w Gdańsku (niedziela, 7 stycznia 2018 r.) 25 Stomilowców wspierało kiboli Petrochemii Płock.

Na turnieju halowym w Gdańsku (niedziela, 7 stycznia 2018 r.) 25 Stomilowców wspierało kiboli Petrochemii Płock.
Zobacz także
Relacja z meczu Unia Skierniewice – Stomil Olsztyn (22 listopada 2024 r.)
W piątek do Skierniewic dotarło 134 kiboli, by wspierać Stomil Olsztyn w ostatnim meczu w tym roku.
Relacja z meczu Dolcan Ząbki – Stomil Olsztyn
W Ząbkach pojawiamy się w 65 osób (autokar i 4 fury). Dwóch Stomilowców dojechało też na własną rękę. Standardowo nie wszystkim udaje się wejść na sektor gości. Pod stadionem musi […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.