STOMIL OLSZTYN – Wigry Suwałki
Sobota, 28 października – godzina 16:00
WSZYSCY STOMILOWCY IDĄ DO MŁYNA – MOBILIZACJA W FAN CLUBACH I NA DZIELNICACH OLSZTYNA!

W sobotę Stomil gra z Wigrami Suwałki. WSZYSCY NA STADION!
Zobacz także
Chojniczanka Chojnice – STOMIL OLSZTYN: Info kibicowskie
Do Chojnic wybieramy się w ok. 130 osób (jeden nabity autokar, dwa busy i 11 fur). Tego dnia wspomaga nas 4 kibiców Polonii Bydgoszcz. Już na starcie milicja robi problemy […]
Zbiórka serpentyn na meczu z Niecieczą!
Stomilowcy! Jest ktoś z Was w stanie zorganizować serpentyny (rolki od kas fiskalnych) ?! Mogą być stare, zużyte. Mogą też być nowe! Kibicu Stomilu, ile dasz radę, tyle przynieś! Zbiórkę […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.