„Kolejny atrakcyjny wyjazd wypadł nam w chujowym terminie. Do Gdyni zamówiliśmy jednak pociąg specjalny licząc na to, że i w środę pojedziemy tam sensowną liczbą. Z Olsztyna wyruszamy o godzinie 13:08, po drodze zabieramy nasze FC z Morąga i Pasłęka. W Gdyni meldujemy się dokładnie w 298 osób ( 296 osób na stadionie plus 2 fanatyków pod sektorem gości ). Z nami tego dnia 12 kiboli Petrochemii Płock oraz 9 z Polonii Bydgoszcz. Na sektorze wywieszamy 11 flag Stomilu, pojawiły się też skrojone barwy Arki i jej zgód ( 4 koszulki, 3 szale i 2 czapki ). Po meczu fanty zostały porwane i przerzucone na boisko. Doping prowadzimy przez całe spotkanie na bardzo dobrym poziomie. Piłkarze Stomilu wygrali 1-0 i zapewnili już sobie utrzymanie w pierwszej lidze!”
Arka Gdynia – STOMIL OLSZTYN 0-1 : Środa, 29 maja
Zobacz także
Relacja z meczu GKS Bełchatów – Stomil Olsztyn (3 maja 2025 r.)
W sobotę w Bełchatowie Dumę Warmii wspierało 98 kiboli. Tego dnia razem z nami 6 braci z Wisły Płock, 3 z Rakowa, 2 z Lechii oraz w pierwszej połowie na […]
Relacja z meczu ROW Rybnik – Stomil Olsztyn
7 marca (PIĄTEK!) do Rybnika dotarło około 160 kiboli, którzy chcieli wspierać w akcji tego dnia „Dumę Warmii”. Fanatycy Stomilu wybrali się na ten daleki wyjazd w około 135 osób […]
Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.