W czwartek o godzinie 19:00 spotykamy się w pubie AQQ!

Stowarzyszenie „Stomil Ponad Wszystko” zaprasza swoich członków oraz wszystkich aktywnych Stomilowców na  spotkanie kibiców, które odbędzie się w czwartek, 30 stycznia w pubie AQQ. Początek o godzinie 19:00.

Powód spotkania? – Omówienie celów na 2014 rok oraz przedstawienie planów współpracy z klubem w najbliższym okresie.

Apel do wszystkich Stomilowców z Fan Clubów oraz dzielnic Olsztyna, którzy wybierają się na zebranie:

– Kto może, niech przyniesie na spotkanie w pubie AQQ gadżety Stomilu, zgody, układów, lub inne kibicowskie fanty. Gadżety te trafią na licytację, a zysk z  ich sprzedaży zostanie przeznaczony na Fundusz Wyjazdowy lub działalność grupy Ultra(S)tomil – oprawy! Przynosząc gadżet, trzeba zaznaczyć na jaki cel ma zostać zlicytowany! SPW!

Musisz być zalogowany na Forum Kibiców, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.

Zobacz także

Autokarowy wyjazd do Mielca! Koszt wyprawy 100 zł

Kibice Stomilu organizują wyjazd autokarowy na mecz Stal Mielec – Stomil Olsztyn. Spotkanie zostanie rozegrane 17 września o godzinie 18:00 w Mielcu. Koszt wyjazdu autokarami wynosi 100 zł! Obowiązkowe zapisy […]

13 maja odbył sie Marsz Rotmistrza Pileckiego w Olsztynie

13 maja w Olsztynie odbył się Marsz Rotmistrza Pileckiego. Marsz ruszył o godzinie 18 spod olsztyńskiego ratusza i przeszedł Al. Piłsudskiego do Planu Solidarności. – Chcemy tym wydarzeniem przypomnieć Polakom, […]